Joanna Buczyńska

Trener Rozwoju Kariery

Ekspert ds. HR,  coach ICF,  facylitator, ale przede wszystkim kobieta.


Lubię pracować z osobami, dla których rozwój ma duże znaczenie. Wspieram zwłaszcza kobiety w dokonaniu zmian w ich ścieżce kariery.

HRowe i coachingowe doświadczenie budowałam przez kilkanaście lat w międzynarodowych korporacjach, kierując projektami rekrutacji, rozwoju zawodowego i zaangażowania pracowników.

Jestem mamą i bardzo ważna jest dla mnie równowaga między życiem osobistym a zawodowym. Rozmawiam z klientami, którzy chcą osiągnąć ten stan balansu. Poprzez proces coachingowy pomagam uwierzyć w swoje możliwości i opracować najlepsze rozwiązania. Wierzę w potencjał drzemiący w ludziach.

Milka Lewandowska

Trener języka ubioru w budowaniu wizerunku

Osobista stylistka i kolorystka

Jestem stylistką, miłośniczką życia i podróży, z ciągłą potrzebą rozwoju osobistego. Pasjonuje mnie człowiek i jego ubranie, czyli wizerunek osobisty.

Długo szukałam mojej misji i  teraz robię to, co kocham - ubierać i nauczać. Wierzę w siłę dobrego wyglądu i traktuję ubranie jako wspaniałe narzędzie, mające magiczną moc podnoszenia samooceny, polepszania nastroju czy dokonywania zmian życiowych. Trzeba tylko wiedzieć jak z niego korzystać.

Mam wiedzę z zakresu budowania stylu, dress codu i dobrego prezentowania się zarówno w miejscu zawodowym jak i prywatnym. Pomagam kobietom dobrze wyglądać i czuć się ze sobą.

Monika Kurpiewska

Ekspert ds. komunikacji i marketingu

Mam bogate doświadczenie w obszarze komunikacji, marketingu i PR.

 

Przez kilkanaście lat pracowałam dla międzynarodowych klientów korporacyjnych, m.in. FedEx i IKEA. Obecnie prowadzę butikową agencję PR – WordsUp.

Wspieram kobiety w budowaniu swojej marki osobistej w oparciu o ich indywidualne wartości i atuty. Wierzę w prostotę komunikacji i siłę opowieści.

Uwielbiam góry i wszelkie odludzia, gdzie wracam do równowagi po intensywnym życiu domowym i zawodowym. 

Katarzyna  Wieder

Fotograf i producent filmów

Swoje doświadczenie jako zawodowy fotoreporter szlifowałam pracując kilkanaście lat na planach filmowych
i reklamowych. Niezależnie, współpracowałam z takimi tytułami jak "Rzeczpospolita" i "Polityka".

 

Oprócz pracy w studio, gdzie mam pełną kontrolę nad stylizacją, światłem i charakterem sesji, uwielbiam dynamiczny fotoreportaż, gdzie liczy się refleks,

czyli złapanie tego niepowtarzalnego momentu.

Moim zadaniem jest stworzyć na planie taką energię do pracy, która zamienia się w czystą, niczym nieskrępowaną zabawę, w utrwalenie tego co jest na pierwszy rzut oka niewidoczne.

Po prostu, wydobywam umiejętność bycia sobą.

Kamila Jakubowska

Trenerka sprzedaży i negocjacji

Uczę precyzyjnej i przynoszącej dobre efekty komunikacji. Pomagam dopasować działania sprzedających do potrzeb kupujących. Rozwijam sztukę oszczędnego korzystania z zasobów na rzecz cashflow i Matki Ziemi.

 

Czerpię z Porozumienia bez Przemocy (NVC) oraz 16 lat doświadczeń w prowadzeniu zakupów dla międzynarodowych firm produkcyjnych i handlowych.

Pracuję z zespołami sprzedaży, działami zakupów, start-upami oraz sercem, energią i działaniem wspieram kobiety w biznesie.


Moim celem jest sprawiać, aby ludzie rozmawiali ze sobą 

i chcieli wspólnie budować i osiągać wspaniałe efekty w biznesie i życiu.

Katarzyna

Wieder

  • Black Facebook Icon